X Image
X Image

BioTrue 120ml

Tip

Biotrue™ multifunkční roztok pro čočky navržený v souladu s lidskou biologií oka™,

Roztok je určen pro údržbu hydrogelových a silikon-hydrogelových čoček.

Roztok Biotrue™ byl navržen tak, aby fungoval v souladu s fyziologií lidského oka, aby umožňoval čištění a zvlhčování čoček po celý den.

Roztok se vyznačuje nesrovnatelným dezinfekčním účinkem, jeho receptura byla navržena tak, aby napodoboval působení přírodních slz. Díky kombinaci tří inovací inspirovaných biologií lidského oka, je jeho hodnota pH shodná s hodnotou pH zdravých slz, což pomáhá zachovat přirozené podmínky na povrchu oční bulvy a umožňuje optimální působení dvou desinfekčních preparátů obsažených v roztoku Biotrue™. Byla použita kyselina hyaluronová – zvlhčující látka přirozeně se vyskytující v lidském těle a oku. Bylo prokázáno, že i po uplynutí 20 hodin se na povrchu hydrogelových a silikon-hydrogelových čoček udržuje vysoká úroveň kyseliny hyaluronové, což zajišťuje pohodlí během nošení po celý den. Třetí inovací je způsob, jak multifunkční roztok pro údržbu čoček Biotrue™ prodlužuje aktivitu stálých příznivě působících bílkovin slzného filmu. Obklopuje a chrání tak molekuly lysozymu, protein nalezený v slzách a tím pomáhá udržet jeho přírodní antibaketriální působení a předchází denaturaci. Průzkumy prokázaly, že Biotrue™ umožňuje uchování více jak 13krát většího množství aktivních částic lisozymu oproti jiným roztokům. Navíc v porovnání s ostatními roztoky Biotrue, roztok Biotrue™ používaný každý den rozpouští usazeniny bělma, umožňuje udržení čistých kontaktních čoček.

Biotrue™ patří k nejnovější řadě výrobků pro údržbu kontaktních čoček firmy Bausch + Lomb’s, spolu s roztoky jako jsou ReNu® a ReNu MPS®

  • Dostupnost: Na dotaz
  • Typ zboží: roztoky
  • Záruka: 2 roky
  • DPH: 21 %


Cena 150  Kč